SLUŽBY

PETIT wine bar & shop
Údolní 11, 602 00 Brno, Česká Republika

Email: petit@petit-cru.cz
Telefon: +420 774 497 787

SLUŽBY

AKCE NA KLÍČ

Chcete-li oslavit výročí, pozvat přátele na skleničku, zorganizovat firemní setkání, posedět si jen tak sám / sama nad deckou a popřemýšlet…. Jsme tu pro Vás.

PETIT CRU wine bar & shop nabízí komorní prostředí pro páry i menší skupiny. K dispozici je degustační místnost s kapacitou 14 osob u jednoho stolu. Kapacita přední části baru: 12 míst k sezení, 6 míst na baru.

Máme bohaté zkušenosti s přípravou akcí na klíč.

POUKAZY

Přesvědčovat Vás, že nejlepším dárkem je zážitek, určitě nemusíme…

V PETITU lze zažít příjemné chvíle jak v komorní atmosféře baru v rámci soukromé návštěvy, tak ve společnosti milovníků vína při pravidelných řízených ochutnávkách v našem Archivu.

DÁRKOVÝ POUKAZ na konzumaci i nákup vína a delikates v PETIT CRU získáte kdykoli během otevírací doby přímo na baru nebo prostřednictvím emailu: petit@petit-cru.cz.

Částku si zvolte sami nebo Vám rádi poradíme.

VSTUPENKA na některou z našich degustací je také krásným dárkem.

Program degustací zveřejňujeme vždy měsíc předem a současně jsou do prodeje také vstupenky. Ceny se liší dle tématu akce a výběrů vzorků vín. Kapacita degustací je omezená a zakoupené vstupenky nelze vracet.

Platit lze hotově, kartou nebo po dohodě převodem na bankovní účet.

PETIT wine bar & shop
O NÁS

Při návštěvě našeho vinného baru o Vás bude dobře postáráno. Naši sommeliéři se denně věnují studiu vína a není lahve v Petitu, o které by něco nevěděli. Všechna vína v nabídce prošla degustací našeho personálu a jsou pečlivě vybírána tak, aby sortiment tvořil komplexní výběr toho, co může svět vína poskytnout.